Pure Beautycare – Instituut voor huidverbetering, is het adres waar je terecht kunt voor schoonheidsbehandelingen (gezicht en lichaam).
We zitten schuin tegenover de bloemenuitgang van warenhuis Van der Veen, middenin het sfeervolle centrum van Assen, aan de Weiersloop nr. 11.
Telefoonnummer: 0592 – 308767
E-mailadres: info@purebeautycare.nl
Pure Beautycare is op 1 september 2005 geopend en is inmiddels in Drenthe en omstreken een Beauty begrip geworden.
Er zijn 2 schoonheidscabines. Daarnaast beschikt het pand over een ruime entree met trap, een gezellige wachtruimte en een knus dakterras. Via de intercom met camera wordt de deur geopend.
Elk jaar volgen alle medewerkers diverse trainingen op het gebied van huidverbetering en huidverzorging, bezoeken ze diverse beurzen en houden ze hun kennis op peil door het lezen van vakbladen en het bezoeken van andere schoonheidsbedrijven.
Pure Beautycare is aangesloten bij de ANBOS (Algemene Nederlandse Branche Organisatie voor Schoonheidsverzorging) en bij Huidprofessional.
ANBOS en Huidprofessional zijn erkende keurmerken in de schoonheidsbranche.
Indien je langs wilt komen voor een cadeaubon, een product, een huidanalyse of voor algemene informatie verzoeken wij je vriendelijk van te voren een afspraak te maken. Wij willen onze klanten (zowel in de behandelruimtes als aan de balie) alle tijd geven die nodig is. Wanneer je spontaan aanbelt, kunnen wij je helaas niet altijd deze aandacht geven. Dit kan voor beide partijen teleurstelling opleveren.
Weiersloop 11
9401 DZ Assen
T. 0592 30 87 67
E. info@purebeautycare.nl
W. www.purebeautycare.nl
K.v.K: 04077927
| Maandag: Dinsdag: Woensdag: Donderdag: Vrijdag: Zaterdag: Zondag: | Gesloten (evt. op afspraak) 9.15 – 15.00 uur 15.00 – 20.30 uur 9.15 – 17.30 uur 9.00 – 18.00 uur 9.00 – 15.00 uur Gesloten |